O mnie

Witam w mojej praktyce.

Jak mawia jeden z moich pacjentów: „bardzo lubię pana fotel, choć znam równie wygodne... a nie znajdujące się w gabinecie stomatologicznym”. W mojej pracy dokładam starań, aby wizyta każdej Pacjentki i każdego Pacjenta była dla nich przyjemnością i formą relaksu – a nie przerażającą koniecznością. Spotkanie w relacji pacjent –stomatolog łączy się zawsze z pewną dozą stresu, niepokoju i niepewności. Wiem o tym bardzo dobrze i ze wszystkich sił staram się eliminować negatywne doznania moich Pacjentów.


Współczesna stomatologia pozwala na wiele: całkowitą eliminację bólu, zapewnienie komfortowych warunków wizyty, spełnienie praktycznie wszystkich oczekiwań estetycznych moich Pacjentów. Potrzebny jest tylko pierwszy krok – ustalenie terminu wizyty konsultacyjnej, która pozwoli zdiagnozować stan jamy ustnej oraz precyzyjnie rozplanować działania. Może to być kompleksowy plan leczenia lub plan spotkań kontrolnych i profilaktycznych. Ważne, by nie pozostawać bez systematycznej kontroli i opieki stomatologa.

Zrób pierwszy krok – zapraszam!


Marceli Frukacz – lekarz stomatolog.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Pracę zawodową rozpoczął w 2003 roku, pracując w gabinetach stomatologicznych w Krakowie i Częstochowie. Kształcenie zawodowe nieustannie kontynuuje poprzez kursy dokształcające i specjalistyczne. Szczególną uwagę poświęca endodoncji oraz protetyce. Pasjonat w planowaniu i realizowaniu swoich wizji. Od roku 2010 właściciel Prywatnej Praktyki Stomatologicznej „Marceli Frukacz” w Konopiskach. Prywatnie - szczęśliwy mąż i ojciec, hobbystycznie „ogrodnik”.